Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama kısa veya uzun süreli eşyalarınızın bir yerlerde saklanması, muhafaza edilmesi gerektiğinde önceden ekspertizi yapılarak, eşyalarınıza uygun alan ve saklama koşulları belirlenerek sürece başlanır. Eşyalarınızın hacimi, cinsi, saklama koşulları gibi bir çok detay göz önünde bulundurulur. Gerekli incelemeden sonra sizin tercihiniz doğrultusunda nakliye zamanı belirlenip nakliye hazırlığı yapılır. Büyük hacimli mobilyaların demontajı ve ambalajlanıp düzgün bir şekilde numaralandırılmasına kadar tüm süreç dikkatle takip edilir. Kırılabilecek olan eşyaların özenle ve doğru malzemelerle paketlenmesi sağlanır.

ev eşyası depolamaEşyalarınızın yerleşimi uzman ekiplerimiz tarafından uygun saklama ve depolama koşulları doğrultusunda sağlanır. Depolama süreci boyunca eşyalarınız tek tek listelendirilip olası tehlikelere karşı sigorta altına alınır. Depolama için özel olarak hazırlanmış ve tüm saklama koşulları yerine getirilmiş depo alanlarımızda sürekli güvenlik personeli ve güvenlik kamera sistemi mevcuttur. Yinede hırsızlık, deprem gibi doğal afetler de olası tehlikelere karşı sigorta eşyalarınızın tamamen güvende kalmasını sağlar.

eşya depolamaHızlı Depo olarak kısa ve uzun vadeli eşya depolama ihtiyaçlarınıza uzman kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile profesyonel hizmet sağlıyoruz. Esya Depolarimiz, teknolojik sistemlere göre modern yapida olmakla birlikte, nem rutubete karşı dayanıklıdır.  Yine olası yangun tehlikelerinde  Esyalarin yangin olasiligindan korunmasina yönelik olarak depolarda çagdas teknige uygun yangin söndürme düzenine sahip tesisat, donanim ve düzenekler bulunmaktadir.
Bize emanet etmiş olduğunuz eşyalarınız tamamen kendimize ait özel koşullar ve tehlikelre karşı direnç gösterecek şekilde dizayn edilmiş koşullarda sürekli güven ve koruma altındadır. Eşya depolama ihtiyaçlarınız için hacmi ve cinsi farketmeksizin size en uygun ve ekonomik çözümleri sunmaya çalışıyoruz. İster az ister çok olsun tüm eşyalarınız için en uygun koşulları Hızlı Depo aracılığıyla elde edebilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyat ve süre hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfasındaki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.