Ofis Depolama

Ofis Depolama Hizmeti

ofis eşyası depolamaGünümüz iş ve ticaret koşullarında çalıştığımız işyeri ofis gibi alanlar geçici olarak kapanma, yenilenme, taşınma, büyüme ve küçülme gibi bir çok farklı nedenden dolayı ofis depolama ihtiyacını doğurmaktadır. Ofis depolama denince akla sadece ofis mobilyalarının saklanması gelsede aslında çok daha detaylı ve uzmanlık gerektiren bir hizmet alanıdır. Ofis eşyaları sadece mobilyalardan değil, evraklar, arşivler, bilgisayar ve diğer elektronik malzemeler gibi bir çok hassas detayıda beraberinde getirir. Depolama süresince eşyaların karışmaması, tahrip olmaması, nem ve rutubetten etkilenmemesi, sağlam kalması çok önemli bir husustur.

ofis depolamaSüreç öncelikle firmamız tarafından sağlanan ücretsiz ekspertiz ile başlar. Öncelikle uzman personelimiz saklanması gereken eşyaları yerinde inceledikten sonra sizlere uygun saklama koşulları, paketleme ihtiyaçları, arşive ve tasnif planlaması ve fiyat bilgileri aktarılır. Bu doğrultuda gerekli saklama ve paketleme koşulları sağlanır ve plan doğrultusunda nakliyatı gerçekleştirilir. Yine eşyalarınız depolarımızda kaldığı sürece olası tüm tehlikelre karşı sigorta güvencesi altına alınır. Depoalama süresince sürekli güvenlik personeli ve düzenli periyodik kontroller firmamız tarafından sağlanır. İster uzun ister kısa vadeli tüm eşyalarını gözünüz arkada kalmadan saklama koşulları özel olarak sağlanmış tamamen kendimize ait depolarımızda saklanır.

Depoalam süresi sonunda yine önceden belirlenmiş plan ve program doğrultusunda teslimatı ve nakliyesi gerçekleştirilir. Ofis eşyası depolama hakkında tüm soru ve merak ettikleriniz için bizimle iletişim sayfamızdaki telefon  numaralarımız aracılığıyla iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.